Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
Sadek - Kostrza w Sadku

Absolwenci

ABSOLWENCI 2018

Zobacz relację z pożegnania 2018

KLASA III A - wych. Maria Toporkiewicz, J. Pazdan

1. Adamczyk Paulina
2. Balicka Kinga
3. Brewczyński Karol
4. Broda Konrad
5. Gocal Adrian
6. Górka Paulina
7. Grzyb Julia
8. Grzyb Wiktoria
9. Kapera Emilia
10. Lizak Mateusz
11. Papież Karolina
12. Sewiło Adam
13. Sewiło Aleksandra
14. Sewiło Maria
15. Słowikowska Natalia
16. śliwa Arkadiusz
17. Wąsowicz Wioletta
18. Żelichowski Piotr
19. Dyląg Michał

 

Klasa III B - mgr Henryk Ługowski

1. Antkiewicz Kacper
2. Cichoń Jakub
3. Główka Konrad
4. Hejmo Dariusz
5. Kasprzyk Dawid
6. Lichoń Kacper
7. Majda Magdalena
8. Miśkowicz Natalia
9. Niewidok Michał
10. Nowak Adrian
11. Piwowarczyk Anna
12. Rojek Zuzanna
13. Smoter Kinga
14. Szumański Michał
15. Śliwa Katarzyna
16. Warmuz Przemysław
17. Węgrzyn Kamil
18. ZającWojciech

 

ABSOLWENCI 2017 - wych. Urszula Bilska

Zobacz relację z pożegnania

1. Drożdż Dominik
2. Drożdż Piotr
3. Gocal Konrad
4. Gocal Paulina
5. Juszczak Zuzanna
6. Kapera Mikołaj
7. Kapera Patrycja
8. Kotara Filip
9. Kubas Szczepan
10. Kulig Natalia
11. Kutaj Karolina

12. Limanówka Zuzanna
13.Marcisz Adrian
14. Molek Jadwiga
15.Natanek Dominik
16. Nawieśniak Dawid
17.Nowak Barbara
18. Piechówka Piotr
19. Rosiek Karolina
20. Szumański Jakub
21.Szumański Paweł

22. Tabor Dawid
23. Toporkiewicz Arkadiusz
24. Zając Aleksandra

25. Zając Zofia
26. Żelichowski Łukasz

 

ZOBACZ RELACJĘ Z POŻEGNANIA ROCZNIKA 2016

ROCZNIK 2016 klasa III A- wych Magdalena Juszczak

1. Biros Weronika

2. Drożdż Kamil

3. Grzyb Jakub

4. Grzyb Kazimierz

5. Hejmo Kinga

6. Hojda Dawid

7. Hojda Konrad

8. Kubas Angelika

9. Ligas Filip

1o. Mazur Jakub

11. Molek Justyna

12. Papiernik Aneta

13. Padzio Marcelina

14.Sewiło Krystian

15. Sewiło Michał

16.Słowikowski Adrian

17.Słowikowski Michał

18.Syktus Ewelina

19.Śliwa Damian

20. Śliwa Mateusz

 

ROCZNIK 2016 klasa III B - wych. Joanna Pazdan

1. Adamczyk Ewelina

2. Bartosz Eryk

3. Gabryś Krystian

4. Juszczak Marcelina

5. Kaźmierczak Cristian

6. Kutaj Dawid

7. Lizak Mikołaj

8. Mazur Mateusz

9. Natanek Sabina

10.Nowak Maksymilian

11. Piwowarczyk Wojciech

12. Smoter Patrycja

13. Szumańska Paulina

14.Śliwa Wojciech

15. Świątko Adrian

16. Wąsowicz Gabriela

17. Zając Patrycja

18. Zdebski Dariusz

 

ZOBACZ RELACJĘ Z POŻEGNANIA ROCZNIKA 2015

ROCZNIK 2015 - wych. Anna Ligas

1.     Patrycja Bartosz

2.     Damian Cichoń

3.     Dominika Furgał

4.     Joanna Gocal

5.     Ewelina Górka

6.     Ilona Kaleta

7.     Szymon Kotara

8.     Kinga Kotfisz

9.     Izabela Kuśnierz

10.   Natalia Lizak

11.    Natalia Marcisz

12.    Anna Mazur

13.     Dawid Przyborowski

14.     Adrian Sewielski

15.     Karol Sewiło

16.     Sebastian Sewiło

17.      Krystian Słowikowski

18.      Jakub Surówka

19.      Ewelina Szumańska

20.      Aleksandra Śliwa

21.      Kamil Śliwa

22.      Amelia Świątko

23.      Franciszek Zając

 

24.      Wojciech Zając

 

ZOBACZ RELACJĘ Z POŻEGNANIA ROCZNIKA 2014

Rocznik 2014 - wych. Marzena Miernik

1. Bartosz Przemysław
2. Bieda Olga
3. Biros Magdalena
4. Brewczyński Wojciech
5. Drożdż Patryk
6. Furgał Konrad
7. Grzyb Agata
8. Hejmo Damian
9. Kozak Grzegorz
10. Kuśnierz Marzena
11. Kutaj Kinga
12. Lizak Mateusz
13. Molek Natalia
14. Mysza Bartłomiej
15. Myszka Paweł
16. Natanek Iwona
17. Natanek Kacper
18. Piech Grzegorz
19. Piwowarczyk Ewelina
20. Sewiło Diana
21. Słowikowska Natalia
22. Wąsowicz Weronika
23. Zając Konrad
24. Żelichowski Andrzej

RELACJA Z POŻEGNANIA ROCZNIKA 2013

Rocznik 2013 - wych Joanna Pazdan

1. Adamczyk Aneta
2. Balicki Adam

3. Cichoń Sylwia
4. Gocal Anna
5. Górka Kamila
6. Hacuś Michał
7. Kapera Andrzej
8. Kotara Karolina
9. Kotfisz Dorota
10.Kuśnierz Katarzyna
11. Limanówka Jakub
12. Molek Barbara
13. Mysza Jakub
14. Opach Aleksandra
15. Piech Agata
16. Pietroń Patrycja
17. Piwowarczyk Justyna
18. Piwowarczyk Patryk
19. Piwowarczyk Paulina
20. Sewielska Angelika
21. Sewielski Tomasz
22. Sewiło Adrian
23. Sewiło Kamila
24. Sewiło Natalia
25. Słowikowska Sylwia
26. Słowikowski Karol
27. Surówka Damian
28. Szumański Damian
29.Śliwa Maciej
30. Warmuz Mateusz
31. Wąsowicz Daria
32. Wilczek Wojciech

33. Zając Filip
34. Żyła Krzysztof.

 

RELACJA Z POŻEGNANIA ROCZNIKA 2012

Rocznik 2012- wych. Anna Ligas

  1. Tomasz Adamczyk
  2. Wiktor Bieda
  3. Michał Gocal
  4. Katarzyna Grzyb
  5. Patrycja Hejmo
  6. Marcin Kotara
  7. Robert Kotfisz
  8. Patrycja Kulig
  9. Maria Ligas
  10. Edyta Micek
  11. Jacek Mysza
  12. Maciej Niewidok
  13. Łucja Nowak
  14. Magdalena Pietroń
  15. Mateusz Piwowarczyk
  16. Jadwiga Pucia
  17. Dawid Sewiło
  18. Sylwia Sewiło
  19. Agnieszka Słowikowska
  20. Anna Słowikowska
  21. Patrycja Słowikowska
  22. Michał Słowikowski
  23. Paweł Śliwa
  24. Dariusz Wąsowicz
  25. Piotr Wójtowicz
  26. Jakub Zając
  27. Kaja Zbrożek
  28. Karolina Żyła

ABSOLWENCI 2011

Wychowawca - Maria Toporkiewicz

1.       Katarzyna Adamczyk

2.       Paulina Bartosz

3.       Patrycja Broda

4.       Jolanta Burdek

5.       Celina Drożdż

6.       Zofia Gocal

7.       Grzegorz Kapera

8.       Natalia Kotara

9.       Agata Kotfisz

10.   Stanisław Kulig

11.   Maciej Lichoń

12.   Kacper Ligas

13.   Sebastian Ligas

14.   Michał Lizak

15.   Tomasz Mysza

16.   Ewelina Papiernik

17.   Anita Pietroń

18.   Jadwiga Sadkiewicz

19.   Mariusz Sewielski

20.   Piotr Słowikowski

21.   Ewa Szumańska

22.   Karol Śliwa

23.   Grzegorz Węgrzyn

24.   Paweł Wilczek

25.   Kinga Zając

26.   Natalia Zając

 

 

ABSOLWENCI 2010

Klasa A - wych. Marzena Miernik

1.                  Balicka Ewa

2.                  Bartosz Anna

3.                  Czech Karol

4.                  Dziedzic Tomasz

5.                  Grzyb Zofia

6.                  Hejmo Karolina

7.                  Janecki Wojciech

8.                  Kotara Piotr

9.                  Kuśnierz Krzysztof

10.               Lichoń Jakub

11.               Ligas Kamil

12.               Myrek Agnieszka

13.               Mysza Marcin

14.               Natanek Sylwester

15.               Paździo Emilian

16.               Piwowarczyk Barbara

17.               Pucia Agnieszka

18.               Smoter Grzegorz

 

Klasa B - wych. Joanna Pazdan

1.                  Antkiewicz Wioletta

2.                  Bielska Aleksandra

3.                  Biros Szczepan

4.                  Górka Stanisław

5.                  Górka Zenon

6.                  Grzyb Anna

7.                  Kaleta Maciej

8.                  Kapera Dawid

9.                  Lizak Łukasz

10.               Lizak Szczepan

11.               Papiernik Piotr

12.               Potoniec Aleksander

13.               Sewielska Kinga

14.               Sewiło Damian

15.               Słowikowska Ewelina

16.               Śliwa Urszula

17.               Wójtowicz Łukasz

18.               Zdebska Ewelina

19.               Zdebska Justyna

20.               Zdebski Tomasz 

 

ABSOLWENCI 2009

Klasa A  - wych. Anna Ligas

1.                  Bartosz Łukasz

2.                  Biros Daniel

3.                  Górka Rafał

4.                  Grzyb Anna

5.                  Hejmo Wioleta

6.                  Kapera Agata

7.                  Kuśnierz Marek

8.                  Piech Natalia

9.                  Piechówka Katarzyna

10.               Piwowarczyk Katarzyna

11.               Sewiło Monika

12.               Słowikowska Karolina

13.               Słowikowska Natalia

14.               Słowikowski Grzegorz

15.               Wiewiórka Kamil

16.               Zegar Joanna

17.               Żyła Joanna

Klasa B  - wych. Henryk Ługowski

1.                  Brewczyńska Natalia

2.                  Czech Piot

3.                  Drożdż Anna

4.                  Drożdż Mateusz

5.                  Górka Karol

6.                  Jarosz Błażej

7.                  Kapera Mateusz

8.                  Ligas Karolina

9.                  Ligas Katarzyna

10.               Mysza Piotr

11.               Papiernik Paulina

12.               Piwko Łukasz

13.               Sadkiewicz Rajmund

14.               Słowikowska Karolina

15.               Szumański Sławomir

16.               Świątko Paweł

17.               Zając Karolina

 

 

ABSOLWENCI 2008

1.                  Antkiewicz Marcelina

2.                  Bielska Urszula

3.                  Burdek Agata

4.                  Czech Dawid

5.                  Drożdż Małgorzata

6.                  Dziedzic Stanisław

7.                  Grzyb Danuta

8.                  Janecki Piotr

9.                  Kapera Paulina

10.               Kulig Ewelina,

11.               Ligas Karol

12.               Ligas Magdalena

13.               Lizak Paweł

14.               Micek Paulina

15.               Mysza Grzegorz

16.               Natanek Edyta

17.               Piechówka Konrad

18.               Różana Joanna

19.               Różana Mateusz

20.               Sewiło Łukasz

21.               Sewiło Marcin

22.               Słowikowski Bartłomiej

23.               Szumański Marcin

24.               Śliwa Mateusz

25.               Świątko Paulina

26.               Wąsowicz Edyta

27.               Wiewiórka Mariusz

28.               Zając Paulina

 

 

ABSOLWENCI 2007

 

Wychowawca-  Marzena Miernik

1.       Adamczyk Kazimierz

2.       Balicki Michał

3.       Bieda Anna

4.       Czech Krystian

5.       Gocal Aleksandra

6.       Grzyb Justyna

7.       Janecki Tomasz

8.       Kotara Krzysztof

9.       Lichoń Artur

10.   Mysza Joanna

11.   Myszka Piotr

12.   Natanek Kinga

13.   Piwowarczyk Ewa

14.   Pucia Magdalena

15.   Pucia Tomasz

16.   Sadkiewicz Anna

17.   Sewiło Agata

18.   Sewiło Mateusz

19.   Wąsowicz Natalia

20.   Wójtowicz Krzysztof

21.   Zbrożek Emilia

22.   Zegar Katarzyna

 

23.   Brewczyński Tomasz

ABSOLWENCI 2006

 

 

Wychowawca – Anna Ligas

1.       Adamczyk Szymon

2.       Antkiewicz Dominika

3.       Balicka Elżbieta

4.       Biros Angelika

5.       Drożdż Barbara

6.       Drożdż Józef

7.       Górka Karolina

8.       Hejmo Przemysław

9.       Kapera Paweł

10.   Kotara Małgorzata

11.   Limanówka Katarzyna

12.   Limanówka Małgorzata

13.   Lizak Krzysztof

14.   Micek Justyna

15.   Myszka Agnieszka

16.   Myszka Wioletta

17.   Natanek Monika

18.   Nowak Sylwester

19.   Piechówka Iwona

20.   Sewielska Paulina

21.   Sewiło Agata

22.   Śliwa Michał

23.   Wąsowicz Daniel

24.   Węgrzyn Sylwia

25.   Zdebski Dariusz

 

26.   Zegar Piotr

ABSOLWENCI 2005

 

Wychowawca – Dorota Kapera, Henryk Ługowski

Paweł Adamczyk

 Alina Antkiewicz

 Karol Biros

Barbara Górka

 Marta Grzyb

 Monika Jarosz

 Stanisław Kapera

 Tomasz Kapera

Maria Kulig

Marzena Lejkowska

Dorota Ligas

Małgorzata Lizak

Małgorzata Opach

Katarzyna Palka

Mariusz Pazdan

Katarzyna Piastusińska

Angelika Piwowarczyk

Mariusz Piwowarczyk

Paweł Potoniec

Teresa Sewielska

Mateusz Sewiło

Tomasz Sewiło

Justyna Słowikowska

Magdalena Słowikowska

Artur Stelmach

Małgorzata Szumańska

Joanna Śliwa

Grzegorz Zając

 Mikołaj Zbrożek

 

 

ABSOLWENCI 2004

Wychowawca- Marzena Miernik

1.       Bieda Katarzyna

2.       Gocal Lidia

3.       Grzyb Józef

4.       Hejmo Sylwia

5.       Kapera Andrzej

6.       Kapera Paweł

7.       Kutaj Agata

8.       Limanówka Dominika

9.       Micek Marcin

10.   Myrek Angelika

11.   Nowak Damian

12.   Noworolnik Anna

13.   Opach Joanna

14.   Piwko Justyna

15.   Rutka Małgorzata

16.   Sewielska Halina

17.   Sewiło Karolina

18.   Sewiło Paweł

19.   Sewiło Teresa

20.   Śliwa Katarzyna

21.   Słowikowski Daniel

22.   Smoter Maciej

23.   Swiątko Anna

24.   Tabor Agata

25.   Wąsowicz Szczepan

26.   Wilczek Maciej

27.   Zając Barbara

28.   Zegar Marcin

 

Absolwenci 2003r

III A
wychowawca- Dorota Kapera i Henryk Ługowski

1.       Balicka Małgorzata

2.       Gocal Grzegorz

3.       Gocal Rafał

4.       Górka Józef

5.       Kotara Marta

6.       Kotara Piotr

7.       Lizak Agnieszka

8.       Lizak Karolina

9.       Myszka Paweł

10.   Opach Karolina

11.   Rojek Ilona

12.   Salamon Łukasz

13.   Słowikowski Marek

14.   Śliwa Katarzyna

15.   Szumańska Agnieszka

16.   Szumańska Katarzyna

17.   Tabor Bożena

18.   Węgrzyn Michał

19.   Zając Agnieszka

20.   Zając Michał

 

 

III B

Wychowawca – Anna Ligas

1.       Adamczyk Dorota

2.       Antkiewicz Justyna

3.       Grzyb Maciej

4.       Jarosz Karol

5.       Kotara Grzegorz

6.       Kotara Mateusz

7.       Kapera Mariusz

8.       Lejkowska Anna

9.       Ligas Rafał

10.   Lizak Grzegorz

11.   Lizak Łukasz

12.   Micek Iwona

13.   Myrek Monika

14.   Nowak Dorota

15.   Nowak Katarzyna

16.   Sewiło Łukasz

17.   Sewiło Mariusz

18.   Śliwa Barbara

19.   Wilczek Zofia

20.   Zając Katarzyna

ABSOLWENCI 2002r

Wychowawca- Maria Wójtowicz, Joanna Wojtas

1.       Adamczyk Barbara

2.       Antkiewicz Małgorzata

3.       Bieda Bogdan

4.       Biros Anna

5.       Czech Sylwester

6.       Drożdż Bogdan

7.       Drożdż Małgorzata

8.       Drożdż Tomasz

9.       Gocal Karolina

10.   Kotara Marek

11.   Kotara Paweł

12.   Kutaj Jan

13.   Kulig Józef

14.   Lejkowski Tomasz

15.   Limanówka Artur

16.   Noworolnik Mateusz

17.   Noworolnik Monika

18.   Piechówka Łukasz

19.   Potoniec Grzegorz

20.   Sewielska Anna

21.   Sewielski Andrzej

22.   Smoter Marek

23.   Szumańska Agata

24.   Śliwa Bogumił

25.   Wąsowicz Janusz

26.   Zając Agnieszka

27.   Zając Mirosław

28.   Zapała Marcin

29.   Lizak Stanisław