Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
Sadek - Kostrza w Sadku

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2018/2019

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Szczyrzycu
III miejsce - drużyna dziewcząt (E. Piwowarczyk, M. Natanek, M. Kapera, J. Frey, P. Piechówka, W. Korba, E. Micek. M. Gabryś,
N. Kurek)
IV miejsce - drużyna chłopców (D. Kubas, Sz. Drożdż, F. Rojek, K. Drożdż, K. Kotara, W. Gocal, S. Smoter,K. Kierzek)
IV miejsce - drużyna chłopców ( D. Gocal, K. Jędral.O. Kapera, E. Zapała, J. Woźniczka, W. Hejmo, P. Juszczak, M. Śliwa, B. Furgał)


VIII Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka " w Dobrej
I miejsce - zespół regionalny "Pnioki

XXXII Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Sławie
I miejsce - zespół regionalny " Pnioki "

ROK SZKOLNY 2017/2018

Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Mszanie Dolnej
II miejsce- drużyna dziewcząt
Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce Zdroju
udział i zakwalifikowanie sie do Międzynarodowego Festiwalu Dziecięcych Zespołów Regionalnych "Święto Dzieci Gór"

Małopolski Projekt " Mieć wyobrażnię miłosierdzia"
II m - uczniowie z gimnazjum


Wojewódzki Historyczny Konkurs Tematyczny pod hasłem "Sprawa Polska podczas I wojny światowej
i wkład nauczycielstwa polskiego w odzyskanie niepodległości"

Laureatka - Natalia Miśkowicz z kl.III G
Finalistka - Aleksandra Sewiło z kl.IIIG

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego
II miejsce - Wojciech Tabor z klasy VI


Gminny Konkurs Papieski pod hasłem "Powołali Go z dalekiego kraju"
I miejsce - uczniowie z kl.I - III ( Wojciech Hejmo,Mateusz Czech z kl.III i Klaudia Ptak z kl.II)
II miejsce - uczniowie z kl.IV -VI (Wojciech Tabor, Michał Wiewiórka i Witold Sewiło z kl.VI)
II miejsce - uczniowie z Gimnazjum


XV Gminny Konkurs Ekologiczny "Potyczki z Ekologią"
I miejsce - Julia Rosiek z klasy IV
II miejsce - Aleksandra Bilska z klasy V

VIIII Gminny Bieg w Sadku-Kostrzy
Kategoria:(dzieci do lat 7)
II m - Bartosz Amelia
III m - Bartosz Aleksandra
I m - Kutaj Adrian
II m - Myszka Jacek

Kategoria SP (dzieci z klas I-III)
II m - Mysza Kornelia
III m - Smoter Kamila
II m - Śliwa Bartłomiej

Kategoria SP (IV-VI)
III m - Główka Adrian

Kategoria SP kl VII i G
I m - Gabryś Magdalena
II m - Słowikowska Natalia
III m - Natanek Monika
II m - Broda Konrad
III m - Hejmo Dariusz

 

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Jodłowniku
I m - drużyna z Gimnazjum
II m - drużyna ze Szkoły Podstawowej

 

Rejonowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego (1/2 Wojewódzkich) w Limanowej
VI miejsce - Przemysław Warmuz

 

XVI Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Stroiki Wielkanocne"
Kategoria wiekowa: klasy 0 - III
II miejsce - Amelia Bartosz z kl.0 i Wojciech Bartosz z kl.I
III miejsce - Emilia Ligas z kl.II
wyróżnienia:Wojciech Hejmo z kl.III i Milena Myszka z kl.0
Kategoria wiekowa: klasy IV - VI
I miejsce - Aleksandra Bilska z kl.V
wyróżnienie - Natalia Micek z kl.VI

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Szczyrzycu
II miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej (kl V-VI)

21.Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu
I miejsce i Nagroda Główna w postaci rzeźby Pastuszka - grupa chłopców z kl III G " Z gwiazdą"


Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej
IV miejsce - Natalia Słowikowska z kl III G
IVmiejsce - Przemysław Warmuz z kl III G
V miejsce - Dariusz Hejmo z kl III G

XVI Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem "Śladami Adama Mickiewicza"
Kategoria:Prezentacja twórczości Adama Mickiewicza
II miejsce - Marzena Grzybek i Joachim Czech z kl. VII
Kategoria:konkurs plastyczny
I miejsce - Michał Wiewiórka z kl.VI

 

XIX Powiatowy Przegląd Kolędniczy" Zagrojcie ta Turoniowi" w Kasince Małej
I miejsce- grupa chłopców z klasy III G "Z Gwiazdą"


X Gminny Przegląd Grup Kolędniczych w Jodłowniku
III miejsce - grupa chłopców z klasy VI  " Z Gwiazdą"
I miejsce - grupa chłopców z klasy III Gimnazjum  " Z Gwiazdą"
I miejsce - grupa dorosłych "Żywa Szopka"

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu 
I miejsce - drużyna chłopców (Wojciech Tabor, Konrad Kotara, Wiktor Gocal)
III miejsce - drużyna dziewcząt (Klaudia Hejmo, Natalia Micek, Emilia Micek)

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu 
I miejsce- Wojciech Tabor z kl VI
II miejsce- Konrad Kotara z kl VII
III miejsce- Wiktor Gocal z kl VI

Wojewódzki Konkurs " W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości"
II miejsce - Natalia Miśkowicz z kl III G
III miejsce- Paulina Adamczyk z kl III G

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu
I miejsce- Natalia Słowikowska
III miejsce- Maria Sewiło
I miejsce- Dariusz Hejmo
II miejsce- Przemysław Warmuz


Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu
I miejsce- drużyna dziewcząt (N. Słowikowska, M. Sewiło, J. Grzyb)
I miejsce - drużyna chłopców (D. Hejmo, P. Warmuz, K. Brewczyński)

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Szczyrzycu
I miejsce - drużyna dziewcząt (kl III i II G)
II miejsce - drużyna chłopców (kl III i II G)
II miejsce - drużyna chłopców (kl IV-VI SP)

43 Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
kategoria- Dorosłe Zespoły Regionalne
I miejsce- zespół regionalny "Śwarni Łojce"

kategoria - Dziecięce Zespoły Regionalne
I miejsce- Zespół Regionalny" Pnioki"

kategoria - Muzyki Ludowe
I miejsce- zespół regionalny" Pnioki"

Kategoria - Mistrz i uczeń
III miejsce- nauczyciel Tadeusz Wielgus, uczeń Dawid Tabor
 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Międzynarodowy Konkurs Kapel, Instrumentalistów i Śpiewaków Ludowych
im. Władysława Trebuni-Tutki w Zakopanem

II miejsce - Kapela " Pnioki"

 

49 Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich w Zakopanem
wyróżnienie - zespół regionalny "Śwarni Łojce"

Festiwal Folkloru Górali Polskich w Żywcu
I miejsce - kapela "Pnioki"

wyróżnienie - zespół regionalny "Śwarni Łojce"
 

XXXI Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej
I miejsce w klasyfikacji ogólnej - zespół regionalny "Pnioki
"- grupa młodziezowa
Kategorie:  - taniec ludowy, rękodzieło artystyczne, krasomówstwo, inscenizacja, muzyka ludowa, śpiew
II miejsce- w kategorii taniec narodowy

Gminny Konkurs Papieski " Totus Tuus, Maryjo"
I miejsce- Oliwia Kutaj i Zuzanna Myrek z klasy III
III miejsce- klasy IV-VI
III miejsce- Gimnazjum

Gminna Gimnazjada "Jeden z 12" w Wilkowisku
I miejsce- Dawid Tabor z klasy III

Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas IV-VI w Szczyrzycu
I miejsce - Wojciech Tabor

Konkurs "Dziwy fizyki i chemii" w Laskowej
udział uczniów z gimnazjum (D. Tabor, M. Kapera, A. Toporkiewicz)

Konkurs Tischnerowski - maraton matematyczny
Mikołaj Kapera zakwalifikował się do kolejnego etapu

XXIV Ogólnopolski Festiwal Folklorystycznej Twórczości Dziecięcej
" Dziecko w Folklorze" 
w Baranowie Sandomierskim
I miejsce - Witold Sewiło w kategorii - śpiew
III miejsce - Wojciech Tabor w kategorii - gra na instrumencie
I miejsce- Grupa Obrzędowa Zespołu Regionalnego Pnioki
III miejsce - Grupa Śpiewacza Zespołu Reginalnego Pnioki

Finał Konkursu "Bank-Skarbonka" organizowanego przez BS w LImanowej
Nagroda - Zuzanna Turkiewicz
Wyróżnienie- Zuzanna Hejmo

X Edycja Projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
II miejsce - uczniowie z gimnazjum

XXVIII Międzynarodowy Konkurs "Mathematiques sans Frontieres"
I miejsce w województwie małopolskim, III miejsce w kraju - klasa III Gimnazjum

XXII Drużynowy Bieg Uliczny " Szlakiem Walk Batalionów Chłopskich"  Trzciana - Łapanów
VI miejsce - sztafeta z Gimnazjum w składzie: N. Słowikowska, D. Natanek, W. Grzyb, A. Śliwa, K. Smoter, H. Zając,E. Piwowarczyk, D. Nawieśniak, P. Górka, P. Drożdż

VII Gminny Marszobieg "Polska Biega"
Kategoria I-IIII
II miejsce- Katarzyna Śliwa z kl II
Kategotia IV-VI
I miejsce- Magdalena Gabryś z kl VI
kategoria G
I miejsce- Natalia Słowikowska z kl II, Dawid Nawieśniak z kl III
II miejsce- Arkadiusz Śliwa z kl II
III miejsce - Paulina Górka z kl II, Hubert Zając z kl I

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jodłownik
III miejsce- drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej

35 Konkurs Muzyk, Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych Druzbacka w Podegrodziu
Konkurs Śpiewu Solowego- Kategoria dziecięca:
I miejsce- Witold Sewiło z kl V
Konkurs Grup Śpiewaczych- Kategoria dorośli:
II miejsce- Śwarni Łojce z Sadku-Kostrzy (mężczyźni)
Konkurs Instrumentalistów- Kategoria dziecięca:
III miejsce- Wojciech Tabor z kl V

Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Henryk Sienkiewicz-Pisarz- Nobilista- Nauczyciel wielu pokoleń Polaków"
I miejsce- Kacper Kierzek z kl V
II miejsce- Emilia Ligas z kl I
III miejsce- Michał Wiewiórka z kl V
wyróżnienie: Zuzanna Turkiewicz z kl III

IX Międzykulturowy Festiwal Folklorystyczny "Zagłębie i Sąsiedzi" w Dąbrowie Górniczej
I miejsce- zespół regionalny "Pniokl"
III miejsce- męska grupa śpiewacza "Śwarni Łojce"
III miejsce- kapela z grupy regionalnej "Pnioki"

Konkurs ekologiczny pt " XIV Gminne Potyczki z Ekologią"
I miejsce- drużyna ze Szkoły Podstawowej w składzie Mikołaj Antkiewicz i Joachim Czech


Gminny Konkurs BRD - etap gminny

III miejsce - drużyna z Gimnazjum ( Dawid Nawieśniak, Arkadiusz Śliwa, Kacper Antkiewicz)

Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem" 25 lat PSP- Profesjonalni, sprawni, pomocni"
III miejsce- Natalia Miśkowicz z kl II B
wyróżnienie - Kacper Kierzek z kl V i Emilia Ligas z kl I


Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "25 lat PSP - Profesjonalni, sprawni, pomocni"
kategoria: klasy I - III
II miejsce - Olaf Turkiewicz z klasy I
III miejsce - Emila Ligas z klasy I
klasy: IV - VI
I miejsce - Michał Wiewiórka z klasy V
wyróżnienie: Kacper Kierzek z klasy VI
Gimnazjum
I miejsce - Natalia Miśkowicz z klasy II
wyróżnienie - Dawid Kasprzyk z klasy II
I miejsce - Michał Niewidok z klasy II


XV Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Stroiki Wielkanocne"
II miejsce - Emila Ligas z klasy I

Gminny Konkurs Recytatorski dla najmłodszych "Brzechwa, Tuwim"
I miejsce - Kamila Smoter z klasy O

wyróżnienie - Adrian Kutaj z oddziału przedszkolnego

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny
I miejsce -
Dawid Tabor z klasy III G

Finaliści Małopolskiego Konkursu z Fizyki
Arkadiusz Toporkiewicz z klasy III
Mikołaj Kapera z klasy III G

45 Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej
Nagroda GRAND PRIX - grupa Kolędnicza " Z Gwiazdą", dorośli

XX Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu
I miejsce -
"Pasterze"- grupa chłopców z Gimnazjum

XVIII Powiatowy Przegląd Kolędniczy " Zagrojcie ta Turoniowi"w Kasinie Wielkiej
I miejsce - "Pasterze"- grupa chłopców z Gimnazjum
I miejsce - " Z Gwiazdą"- dorośli

XI Gminny Przegląd Grup Kolędniczych
II miejsce - " Pastuszki" - chłopcy z klasy V i VI SP
I miejsce - "Pasterze" - chłopcy z Gimnazjum
I miejsce - " Z Gwiazdą" - dorośli

XV Gminny Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem "Czytamy Mickiewicza"
II miejsce- Michał Wiewiórka z kl V
III miejsce - Wojciech Tabor z kl V

Gminny Gimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej w Szczyrzycu
I miejsce- drużyna dziewcząt ( W. Grzyb, M. Sewiło, N. Słowikowska,A. Zają , Z. Zając, M. Natanek, J. Frey, E. Piwowarczyk,
P. Piechówka, G. Marcisz, W. Korba)
II miejsce - drużyna chłopców  (D. Nawieśniak, Sz. Kubas, D. Tabor, K. Brewczyński, A. Śliwa, A. Gocal, A. Marcisz, F. Kotara, K. Gocal, D. Natanek, D. Hejmo)
 

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej
V miejsce- Wojciech Tabor

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Słopicach
IV miejsce- Natalia Słowikowska
IV miejsce - Dawida Tabor
V miejsce- Dariusz Hejmo

VI miejsce- Przemysław Warmuz

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych w Szczyrzycu
II miejsce- drużyna chłopców (W. Tabor, K. Kotara, S. Smoter)

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu
I miejsce - Dawid Tabor z G
II miejsce- Przemysław Warmuz z G
III miejsce- Dariusz Hejmo z G
II miejsce - Wiktoria Grzyb z G
III miejsce - Natalia Słowikowska z G
I miejsce - Wojciech Tabor ze Szkoły Podstawowej
II miejsce-  Konrad Kotara

Rejonowy Drużynowy Turniej Tenisa stołowego w Gródku nad Dunajcem
II miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum (D. Hejmo, P. Warmuz, D. Nawieśniak)

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej
II miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum (D. Hejmo. P. Warmuz, D. Nawieśniak)

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu
II miejsce- drużyna dziewcząt z Gimnazjum (N. Słowikowska, A. Zając, W. Grzyb)
I miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum ( D. Hejmo, P. Warmuz, D. Nawieśniak)

42 Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
kategoria:
Dziecięce Zespoły Regionalne
I miejsce - zespół regionalny " Pnioki"
kategoria:
Dorosłe Zespoły Regionalne
I miejsce - zespół regionalny "Śwarni Łojce"
kategoria:
Instrumentalista - fujarka - dzieci
II miejsce - Wojciech Tabor
kategoria:
Śpiewacy Ludowi - dzieci

I miejsce - Witold Sewiło
kategoria:
Gawęda - dorośli
III miejsce -
Maria Kotara

I Przegląd Amatorskich Zespołów Regionalnych - Raciechowice 2016
I miejsce - Zespół Regionalny "Pnioki"

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej w Mszanie Dolnej
III miejsce-
Drużyna dziewcząt z Gimnazjum (Aleksandra Zając, Katarzyna Śliwa, Wioletta Wąsowicz, Paulina Górka, Natalia Słowikowska, Wiktoria Grzyb, Martyna Kapera, Monika Natanek, Julia Frey, Emilia Piwowarczyk)


Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Szczyrzycu
I miejsce- drużyna dziewcząt z Gimnazjum
II miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum
V miejsce- drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej

 

ROK SZKOLNY 2015/2016
Gminny Konkurs Papieski pod hasłem "Święty Jan Paweł II - przewodnik do nieba"

I miejsce - uczniowie klasy III SP
I miejsce- uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej
I miejsce- uczniowie  Gimnazjum


Powiatowy Konkurs Plastyczny organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Limanowej w ramach realizacji Rządowego Programu " Książki naszych marzeń"
wyróżnienie- Dominik Gocal z kl III SP

Powiatowy konkurs plastyczny pod hasłem" W trosce o nasze bezpieczeństwo"

wyróżnienie- Dariusz Zdebski, Wojciech śliwa, Krystian Gabryś, Michał Niewidok

VI Gminny Marszobieg organizowany w ramach akcji " Polska Biega"
Dzieci do lat 7
I miejsce- Kutaj Dawid
II miejsce- Czech Igor
III miejsce - Micek Igor
Kategoria klas  I-III
II miejsce- Kurek Patrycja
III miejsce-  Główka Adrian
III miejsce-  Furgał Jakub
Kategoria klas IV-VI
I miejsce- Gabryś Magdalena
Kategoria Gimnazjum
I miejsce- Natalia Słowikowska
I miejsce - Sewio Krystian
II miejsce - Kutaj Dawid

IX edycja projektu "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"
III miejsce-
uczniowie z Gimnazjum

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod hasłem: "XIII Gminne potyczki z ekologią"
I miejsce -
Mikołaj Antkiewicz i Joachim Czech z klasy V SP

Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jodłownik
I miejsce -
drużyna chłopców z Gimnazjum
II miejsce- drużyna dziewcząt z Gimnazjum

III Rajd " Beskidzkie Wyspy" Lubogoszcz
III miejsce - drużyna chopców z Gimnazjum
Konkurs Piosenki Turystycznej III Rajd "Beskidzkie Wyspy"
III miejsce - Paulina Szumańska, Marcelina Paździo z klasy III G. i Jadwiga Molek z klasy II G


Ogólnopolski Turniej bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny
Szkoła Podstawowa
III miejsce -
Gabriela Marcisz i Jakub Furgał z kl. VI, Anastazja Kaczmarczyk z kl.IV
Gimnazjum
III miejsce -
Jakub Mazur, Mateusz Mazur i Kacper Antkiewicz

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny
Szkoła Podstawowa
II miejsce -
Wojciech Tabor z klasy IV
Gimnazjum
I miejsce -
Dawid Tabor z klasy II

XIV Gminny Konkurs Plastyczny "Stroiki Wielkanocne"
kategoria: klasy O - III
III miejsce -
Aleksandra Bilska z klasy III
wyróżnienie: Wojciech Bartosz z kl. O i Julia Rosiek z klasy II
kategoria: klasy IV - VI
III miejsce:
Natalia Micek i Wiktor Gocal z klasy IV

XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo"- etap gminny
kategoria: klasy I - III
III miejsce - Julia Piwowarczyk z klasy I
kategoria: klasy IV-VI
I miejsce - Michał Wiewiórka z kl.IV
wyróżnienie: Anastazja Kaczmarczyk z kl.IV
kategoria: Gimnazjum
II miejsce - Dawid Kasprzyk z kl.I
wyróżnienie: Adrian Marcisz z kl.II, Dariusz Zdebski z kl.III
II miejsce - Śliwa Wojciech z kl.III
III miejsce - Michał Niewidok z kl.I i Krystian Gabryś z kl. III

44 Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej
I miejsce-
Grupa Kolędnicza "Pasterze". Dorośli

XIX Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych
"Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu
I miejsce- Grupa "z Gwiazdą" ze Szkoły Podstawowej
II miejsce-
Grupa "Z Turoniem " z Gimnazjum

 

XVII Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych "Zagrojcie ta Turoniowi" w Lubomierzu
I miejsce- Grupa " Z gwiazdą" ze Szkoły Podstawowej
I miejsce- Grupa "Z Turoniem" z Gimnazjum
I miejsce- Grupa "Pasterze " Dorosli

Finaliści Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie
Michał Słowikowski z kl III G- Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
Arkadiusz Toporkiewicz z kl II G- Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki

Finaliści Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego " Szlakiem Małopolskiej Solidarności"
Ewelina Syktus - z  klasy III A
Filip Ligas  - z klasy III A

X Gminny Przegląd Grup Kolędniczych:
I miejsce- Grupa " Z gwiazdą" ze Szkoły Podstawowej
I miejsce- Grupa" Z Turoniem" z Gimnazjum
I miejsce- Grupa "Pasterze" dorośli

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"
III miejsce- Julia Rosiek z kl III SP

XIV Gminny Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem "Mickiewiczowskie Teatralia"
V miejsce - Marzena Grzybek i Michał Wiewiórka ze Szkoły Podstawowej

Gminny Drużynowy Turniej Szachowy 
II miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum

Gminny Indywidualny Turniej Szachowy
I miejsce- Michał Słowikowski z kl III A G
II miejsce- Mikołaj Kapera z kl II G


Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
III miejsce -
drużyna chłopców

Gminny Turniej Piłki Siatkowej
Gimnazjum
II miejsce -
drużyna chłopców
III miejsce - drużyna dziewcząt

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego
V miejsce- Michał Słowikowski, (awans do rozgrywek rejonowych)
VI miejsce- Dawid Tabor (awans do rozgrywek rejonowych)

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego
I miejsce- drużyna dziewcząt z Gimnazjum (N. Słowikowska, A. Zając. W. Grzyb)
I miejsce- drużyna czhłopców z Gimnazjum (M. Słowikowski, D. Tabor, P. Warmuz)

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego
Szkoła Podstawowa
II miejsce- Wojciech Tabor z kl IV
Gimnazjum:
I miejsce- Michał Słowikowski
II miejsce- Dawid Tabor
III miejsce- Przemysław Warmuz
II miejsce- Natalia Słowikowska
III miejsce- Aleksandra Zając

41 Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
kategoria - śpiew solowy - dzieci
I miejsce - Wojciech Tabor z klasy IV SP
kategoria - młodzież
II miejsce - Angelika Kubas
kategoria - grupy śpiewacze - dorośli
I miejsce - męska grupa śpiewacza Śwarni Łojce
Nagroda specjalna im.Jerzego Obrzuta "Za wierność wobec tradycji"
kategoria: Muzyka Ludowa Dorosła" - Muzyka Pnioki

Gminny Etap Turnieju "Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii U -12
I miejsce- drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej 
IV miejsce- drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej
II miejsce- drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej
III miejsce- drużyna dziewcząt z Gimnazjum
II miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum

ROK SZKOLNY 2014/2015

I Małopolski Przegląd Szkolnych Zespołów Regionalnych " To co u nas najpiękniejsze" zorganizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Prezesa Związku Podhalan w Polsce
zespół Regionalny "Pnioki" - finalista etapu rejonowego, zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego

 

VIII Edycja Małopolskiego Projektu Mieć Wyobrażnię Miłosierdzia
II miejsce- grupa projektowa działająca w  Szkolnym Kole Caritas

Gminny Turniej Wiedzy o Świetym Janie Pawle II pod hasłem "On żył wśród nas"
II miejsce- uczniowie z klas I - III SP
I miejsce - uczniowie z klas IV-VI SP
I miejsce - uczniowie z Gimnazjum

V gminny Marszobieg w ramach akcji Polska Biega:

II miejsce- Bartłomiej Furgał w kategorii dzieci urodzone do 2008 roku
I miejsce- Emilia Micek- w kategorii I-III dziewczęta
II miejsce- Natalia Micek w kategorii I-III dziewczęta
III miejsce - Aleksandra Bilska w kategorii I-III dziewczęta
III miejsce- Kacper Kierzek w kategorii I- III chłopcy
II miejsce- Arkadiusz Śliwa w kategorii IV-VI chłopcy
III miejsce-  Dariusz Hejmo w kategorii IV-VI chłopcy
I miejsce- Dawid Kutaj w kategorii Gimnazjum chłopcy
III miejsce- Krystian Sewiło w kategorii Gimnazjum chłopcy


Powiatowy Turniej Piłki Nożnej w Kamienicy:
III miejsce-  druzyna ze szkoły Podstawowej


Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wóta Gminy Jodłownik
I miejsce- drużyna ze Szkoły Podstawowej,
II miejsce - drużyna z Gimnazjum


I Wojewódzki Konkurs Recytatorski " W kręgu poezji łagrowej więźniarek obozu KL Raversbruck"
I miejsce - Ilona Kaleta

XII Gminne Potyczki z Ekologią:
III miejsce- Kacper Antkiewicz, Karol Brewczyński z kl VI Szkoły Podstawowej

Ogólopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap gminny
II miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej: Gabriela Marcisz, Wioletta Wąsowicz, Kacper Antkiewicz, Arkadiusz Śliwa
I miejsce - Kacper Antkiewicz
II miejsce - drużyna z Gimnazjum: Kamil Śliwa, Szymon Kotara, Sebastian Sewiło

Finalistki Małopolskiego Konkursu "Historia Solidarności" organizowanego w ramach edycji projektu edukacyjnego " Szlakiem Małopolskiej Solidarności"
Finalistki- Patrycja Bartosz i Ilona Kaleta z kl III G.

Finaliści Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez
Małopolskie
go Kuratora Oświaty w Krakowie:
Franciszek Zając- Finalista Małopolskiego Konkursu z Fizyki
                                 Finalista Małopolskiego Konkursu z Matematyki
Ewelina Górka - Finalistka Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego
Ogólopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny
I miejsce - Dawid Tabor z kl I Gimnazjum
V miejsce - Damian Śliwa z kl II Gimnazjum

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga" - etap gminny
II miejsce - Dariusz Hejmo z kl VI Szkoły Podstawowej
III miejsce - Wojciech Śliwa z kl II Gimnazjum
Wyróżnienie:   Aleksandra Bilska, Kamil Jędral, Natalia Kurek, Dariusz Zdebski


XVIII Ogólnopolskie Spotkania Dzięcięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych
I miejsce - Grupa "Pastuszki" ze Szkoły Podstawowej

I miejsce - Grupa " Z Gwiazdą" z Gimnazjum
XI Powiatowy Przegląd Kolędniczy "Zagrojcie ta Turoniowi" w Lubomierzu
I miejsce -
Grupa "Pastuszki" ze Szkoły Podstawowej
I miejsce - Grupa "Z gwiazdą" z Gimnazjum
I miejsce - Grupa " z Turoniem" Dorośli

IV Gminny Przegląd Grup Kolędniczych
I miejsce- Grupa "Pastuszki" ze Szkoły Podstawowej
I miejsce - Grupa " Z gwiazdą" z Gimnazjum
I miejsce - Grupa "Z Turoniem" Dorośli
 

VIII Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy pod hasłem " Najpiękniejsza ozdoba świąteczna"
I miejsce - Oskar Kapera z klasy II SP

Gminny Gimnazjalny Turniej Piłki Siatkowej
III miejsce - drużyna dziewcząt
III miejsce - drużyna chłopców

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego:
Gimnzjum:
V miejsce - drużyna dziewcząt (P. Bartosz, A. Zając, Z. Zając)
III miejsce - drużyna chłopców (M. Słowikowski, D. Tabor. J. Grzyb)

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego:
Szkoła Podstawowa:
V miejsce- Warmuz Przemysław (awans do etapu rejonowego)
Gimnazjum:
III miejsce - Bartosz Patrycja (awans do etapu rejonowego)

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego
Szkoła Podstawowa;
I miejsce - Hejmo Dariusz z kl VI
II miejsce - Brewczyński Karol z kl VI
III miejsce - Warmuz Przemysław z kl VI
Gimnazjum:
I miejsce - Tabor Dawid z kl I
II miejsce - Słowikowski Michał z kl II
IV miejsce - Grzyb Jakub z kl II
I miejsce- Patrycja Bartosz z kl III
III miejsce- Aleksandra Zając z kl I


Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego:
I miejsce - drużyna chłopców z SP  (D. Hejmo, P. Warmuz, K. Brewczyński)
I miejsce - drużyna dziewcząt z G (P. Bartosz, A. Zając, Z. Zając)
I miejsce - drużyna chłopców z G (M. Słowikowski, D. Tabor, J. Grzyb)
 

40. Festtiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza
I miejsce- Zespół Regionalny Pnioki 
I miejsce - Zespół Regionalny Śwarni Ojce - dorośli

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku (etap gminny)
II miejsce - drużyna chłopców z klas II i III SP
I miejsce - drużyna dziewcząt z klas IV, V i VI
II miejsce - drużyna chłopców z klas IV i VI

Gminny Turniej Piłki Siatkowej:
III miejsce - druzyna dziewcząt z SP
III miejsce- drużyna chłopców z SP
II miejsce-  drużyna chłopców z G
III miejsce- drużyna dziewcząt z G

Gminny Turniej Piłki Halowej:
I miejsce- drużyna chłopców z SP
III miejsce- drużyna dziewcząt z SP


V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska- etap gminny
I miejsce-
drużyna chłopców z klasy VI
II miejsce- drużyna chłopców z klasy I G
 

ROK SZKOLNY 2013/2014
XXII Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych "Święto Dzieci Gór"
udział zespołu regionalnego "Pnioki"

VIII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

I miejsce-dziewczęta
IV miejsce-chłopcy

Wojewódzki Turniej Pożarniczo-Sportowy w Wadowicach
IV miejsce-
drużyna dziewcząt

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Nie bójcie sie być świętymi"
wyróżnienie - Oskar Kapera z klasy I SP

Konkurs Literacki "List do wolontariusza"  zorganizowany przez TPCH "Hospicjum im. św Łazarza w ramach projektu grantowego pt" Wolontariat- Sens Życia"
II miejsce- Marcelina Paździo

IV Gminny Marszobieg w ramach akcji "Polska Biega"
Kategoria Najmłodsi do 2007 r ur.
II miejsce - Julia Rosiek kl "O"

Kategoria SP klasy I-III
I miejsce -Martyna Słowikowska i Magdalena Gabryś

Kategoria SP IV-VI
II miejsce -  Dariusz Hejmo
III miejsce - Dawid Tabor

Kategoria G
II miejsce - Konrad Furgał
III miejsce - Wojciech Brewczyński

V Gminny Konkurs o Błogosławionym Janie Pawle II "Bóg pragnie, aby wszyscy byli święci"
organizowany przez ZS im Jana Pawła II w Męcine

III miejsce - Ilona Kaleta z klasy II G - konkurs wokalny
 

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Jodłownik
II miejsce
- drużyna chłopców z Gimnazjum
III miejsce - drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej

III Bieg Ziemii Limanowskiej w kategorii Szkół Gimnazjalnych im Jana Pawła II
I miejsce i Puchar Biskupa Tarnowskiego Ks. bp Andrzeja Jeża -  Ewelina Piwowarczyk,
Wojciech Brewczyński,
Wojciech Piwowarczyk

Gminny Konkurs Ekologiczny"Potyczki z ekologią"
II miejsce- Natalia Kulig, Paulina Gocal z klasy VI

XII Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Stroiki Wielkanocne"
Klasy 0-III
Nagroda spejalna ufundowana przez Bibliotekę Miejską w Limanowej- Emilia Micek z klasy III SP
II miejsce - Weronika Gocal z klasy III SP
wyróżnienie - Julia Rosiek z klasy 0
Klasy IV-VI
I miejsce - Patrycja Kapera z klasy VI SP 
III miejsce - Gabriela Marcisz klasy IV SP

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy O Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Etap Gminny
III miejsce - SP
II miejsce - Gimnazjum
Indywidualnie:
III miejsce-Kacper Antkiewicz z klasy V SP

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Etap Powiatowy
I miejsce - Dawid Tabor z klasy VI SP 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Etap Gminny.

I miejsce - Dawid Tabor z klasy VI SP
V miejsce - Natalia Molek z klasy III G

 

XIV Turniej Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku- Etap Gminny
I miejsce - drużyna chłopców z klasy V SP

XV Powiatowy Przegląd Grup Kolędniczych "Zagrojcie ta Turoniowi
I miejsce - grupa kolędnicza Pasterze z Gimnazjum
III miejsce - grupa kolędnicza z "Żywą Szopką"- dorośli 

XVII Ogólnopolskie Spotkania Dziecięce i Młodzieżowe Grup Kolędniczych w Podegrodziu

II miejsce - grupa kolędnicza Pasterze z Gimnazjum

XLII  Ogolnopolski Konkurs Grup Kolędniczych "Góralski Karnawał" w Bukowinie Tatrzańskiej
II miejsce - grupa kolędnicza z "Żywą Szopką" - dorośli


Powiatowa Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Indywidualnym Turnieju Szachowy
IV miejsce - Michał Słowikowski
 

VIII Gminny Przegląd Grup Kolędniczych
II miejsce- grupa kolędnicza Herody ze Szkoły Podstawowej
I miejsce- grupa kolędnicza Pasterze z Gimnazjum
I miejsce- grupa kolędnicza Żywa Szopka, dorośli

 

Gminny Konkurs MIckiewiczowski
Kategoria Konkurs Plastyczny
I miejsce - Kacper Antkiewicz z klasy V

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Ozdoby Bożonarodzeniowe"
III miejsce- Magdalena Majda z klasy V SP
 

Małopolskie Dyktando Niepodległościowe

Szkoła Podstawowa
Natalia Kulig z klasy VI - finalistka

Gimnazjum
Przemysław Bartosz z kl.III - finalista
Marzena Kuśnierz z kl.III - finalistka
Kinga Kutaj z kl. III - finalistka
Franciszek Zając z kl II- finalista
Patrycja Zając z kl I - finalistka
Ewelina Syktus z kl I - finalistka
 

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych
IV miejsce- Dawid Tabor, Dariusz Hejmo
 

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego.

Szkoła Podstawowa
I miejsce - chłopcy
V miejsce - dziewczęta

Gimnazjum
I miejsce - chłopcy
II miejsce - dziewczęta

 

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego.
Szkoła Podstawowa
II miejsce - Dawid Tabor z klasy VI
Gimnazjum
I miejsce - Patrycja Bartosz z klasy II
I miejsce - Przemysław Bartosz z klasy III
III miejsce - Diana Sewiło z klasy III
III miejsce - Paweł Myszka z klasy III

 

IV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody w kategorii szkół gimnazjalnych.

II miejsce - Franciszek Zając z klasy II G.

 

XXXIX Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
I miejsce- Zespół regionalny "Pnioki" -  kategoria - grupy śpiewacze

I miejsce - Gabriela Wąsowicz z kl.I G. - kategoria - śpiew solowy

 

Gminny Turniej Piłki Siatkowej
II miejsce- drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej
III miejsce-drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej

 

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców 12-13 lat- etap wojewódzki
VII miejsce-
drużyna chłopców z klas I G
 

Powiatowy Konkurs Recytatorski pod hasłem  "Julian Tuwim czarodziej słowa"- etap gminny
I miejsce- Wojciech Tabor z klasy II SP
wyróżnienie- etap rejonowy

 

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej
II miejsce-
drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej
IV miejsce-drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej
III miejsce-drużyna dziewcząt z Gimnazjum
IV miejsce- drużyna chłopców z Gimnazjum

 

IV Turniej Orlika O Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 12-13 lat- etap gminny. powiatowy
I miejsce- drużyna chłopców z klas I G
 

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii 10-11 lat- Etap gminny
I miejsce- drużyna chłopców z SP

II Festiwal Zespołów R
egionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka"- Lubień 2013
II miejsce - Zespół Regionalny Pnioki

 

ROK SZKOLNY 2012/2013
 

Stypendysta Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości w Krakowie- Franciszek Zając uczeń klasy I Gimnazjum

Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce -Zdroju
 Zespół regionalny "Pnioki"- awans do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Zespołów Regionalnych "Święto Dzieci Gór".

Gminny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II dla klas I-III
I miejsce-