Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
Sadek - Kostrza w Sadku

Osiągnięcia

ROK SZKOLNY 2023/2024

41. Druzbacka. Konkurs Muzyk Instrumentalistów, Śpiewaków Ludowych i Drużbów Weselnych
Konkurs Spiwaków Ludowych, kategoria dziecięca
II miejsce - Marcel Hejmo

Gminny Turniej Piłki Nożnej - Igrzyska Dzieci
III miejsce- druzyna dziewcząt (A. Bartosz, M. Fundament, N. Leśniak, J. Wasowicz, M. Myszka, A. Bartosz, Patrycja Drozd)
IV miejsce- drużyna chłopców (F. Kołodziejczyk, A. Kotara, K. Misiura, N. Mysza, J. Myszka, T. Kacper, A. Undas, D. Kulak, E. Piwowarczyk)

Małopolski Konkurs Biblijny organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie
Finalista - Franek Kołodziejczyk z klasy V

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii z wykorzystaniem Techniki Multimedialnej zorganizowanym przez Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku.
I miejsce - Olaf Turkiewicz z klasy VIII

 

XIX Gminny Konkurs Plastyczny "Stroiki Wielkanocne"

Kategoria: klasy 0 - 3
II miejsce - Amelia Spyrka z klasy I i Alicja Leśniak z klasy II
III miejsce - Julia Śliwa z klasy 0A
wyróżnienia: Nadia Duda, Mikołaj Myszka i Lena Śliwa z klasy III
Kategoria: klasy 4 - 8
I miejsce - Natalia Leśniak z klasy 5
II miejsce - Laura Śliwa z klasy IV
wyróżnienia: Jacek Myszka z klasy V

Ogólnopolski Przegląd Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu

Główna nagroda w postaci rzeźby Pastuszka dla Grupy Kolędniczej "Szopka Lalkowa" - chłopcy z klasy V - Marcel Hejmo, Franciszek Kołodziejczyk, Jacek Myszka, Adrian Salamon i Sebastian Solak

XXIII Powiatowy Przegląd Kolędniczy "Zagrojcie Ta Turoniowi"

I miejsce - Grupa Kolędnicza " Szopka Lalkowa" - chłopcy z klasy V - Marcel Hejmo, Franciszek Kołodziejczyk, Jacek Myszka, Adrian Salamon i Sebastian Solak
I miejsce - Grupa Kolędnicza "Pasterze" - dorośli 

XVI Gminny Przegląd Grup Kolędniczych w Jodłowniku

III miejsce - grupa kolędnicza "Z Gwiazdą" - Antoni Furgał, Antoni Kołodziejczyk, Jakub Pazdan i Seweryn Turkiewicz z klasy II,          Radosław Kołodziejczyk z klasy III i Michał Furgał z klasy IV.
I miejsce - grupa kolędnicza " Szopka Lalkowa" - Marcel Hejmo, Franciszek Kołodziejczyk, Jacek Myszka, Adrian Salamon i Sebastian Solak z klasy V.
II miejsce -  grupa kolędnicza dorosłych "Pasterze"

 

 

Powiatowy Konkurs Plastyczny  "Ekologiczny Stroik Bożonarodzeniowy"   organizowany przez Starostwo Powiatowe   w Limanowej.

II miejsce - Arkadiusz Wadowski z klasy I
wyróżnienia - Alicja Kozubek i Amelia Noworolnik z klasy II

XXI Gminny Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem " Śladem wielkiego Polaka - Adama Mickiewicza"

Kategoria - klasy IV - VI - część literacka
I miejsce - Kamil Kęska z klasy VI
Kategioia - klasy VII - VIII - część literacka
II miejsce - Joanna Kęska z klasy VII
Kategoria - klasy IV - VI - część plastyczna
I miejsce - Jacek Myszka z klasy V
Kategoria - klasy VII - VIII - konkurs plastyczny
I miejsce - Dawid Kutaj z klasy VII

Powiatowy Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"

kategoria: instrumentaliści ludowi
I miejsce - Zuzanna Frys z klasy II 
kategoria:dziecięce zespoły regionalne
I miejsce - zespół regionalny "Pnioki"
kategoria: dorosłe muzyki ludowe
I miejsce - Kapela Zespołu Regionalnego "Pnioki"
Nagroda GRAND PRIX i awans do udziału w Małopolskim Konkursie Obrzędów, Obyczajó Ludowych "Podgórzańskie Gody"

Zespół Regionalny "Śwarni Łojce"

Gminny Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym
III miejsce - Emilia Ligas 
II miejsce - Szymon Jędral 
III miejsce - Bartłomiej Śliwa 

Gminny Turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym
I miejsce - chłopcy (Szymon Jędral, Olaf Turkiewicz, Bartłomiej Śliwa)
III miejsce - dziewczęta (Emilia Ligas, Milena Słowikowska, Kamila Smoter)

Gminny Turniej Igrzysk Dzieci w Indywidualnym Tenisie Stołowym
II miejsce - Milena Myszka

Gminny Turniej Igrzysk Dzieci w Drużynowym Tenisie Stołowym
II miejsce-dziewczęta (Milena Myszka, Lena Turkiewicz, Amelia Bartosz)
III miejsce- chłopcy (Kacper Turkiewicz, Franciszek Kołodziejczyk, Eryk Piwowarczyk)

54.Festiwal Folkloru Górali Polskich w Żywcu.
I miejsce - kapela Zespołu Regionalnego "Pnioki"

XII Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka"
kategoria: dorosłe zespoły regionalne
I miejsce - Zespół Regionalny "Śwarni Łojce"

 

ROK SZKOLNY 2022/2023

46. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych 
wyróżnienie - zespół regionalny "Pnioki"

Wojewódzki Konkurs pod hasłem " Edmund Wojtyła. Brat Św. Jana Pawła II".
Finaliści: Emilia Ligas z klasy VII i Adrian Salamon z klasy IV.

Powiatowy Turniej Pożarniczy "Zawody sportowo-pożarnicze".
II miejsce - drużyna dziewcząt
V miejsce - drużyna chłópców

Gminny Turniej Wiedzy " 1 z 12" w Wilkowisku.
I miejsce - Wojciech Hejmo z klasy VIII

Gminny Konkurs Papieski pod hasłem - "Święty Jan Paweł II - Przewodnik dzieci i młodzieży".
Kategoria: klasy I - III
I miejsce -  drużyna uczniów z klasy III - Amelia Bartosz - czytanie, Patrycja Drozd- śpiew, Jan Prewitali - .wiedza
Kategoria: klasy IV - VIII
I miejsce - drużyna uczniów w składzie: Karolina Pazdan z kl.4 - śpiew, Joanna Kęska z kl.6 - wiedza, Emilia Ligas z kl.7 - czytanie

Gminny Bieg " Polska Biega"
Kategoria klasy I-III dziewczynki
I miejsce - Smoter Milena
II miejsce - Bartosz Amelia
III miejsce - Mysza Anna
Kategoria klasy I-III chłopcy
I miejsce- Misiura Antoni
III miejsce- Śliwa Kacper
Kategori klasy IV-VIII dziewczęta
I miejsce- Wąsowicz Julia
II miejsce - Smoter Kamila
Kategoria klasy IV-VIII chłopcy
III miejsce- Wojciech Bartosz

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Plażowej w Wilkowisku
II miejsce - drużyna chłopców w składzie: Wojciech Hejmo, Olaf Turkiewicz, Szymon Jędral

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Jodłowniku - Igrzyska Dzieci
II miejsce - drużyna dziewcząt w składzie (Aleksandra Bartosz, Milena Fundament- Wiecheć, Natalia Leśniak, Julia Wąsowicz, Lena Turkiewicz, Milena Myszka, Roksana Główka
III miejsce - drużyna chłopców w składzie (Hejmo Marcel, Kołodziejczyk Franciszek, Kotara Arkadiusz, Misiura Karol, Myszka Nikodem, Myszka Jacek, Salamon Adrian, Turkiewicz Kacper, Undas Alan, Wojciech Bartosz.)

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Jodłowniku - Igrzyska Szkolne Młodzieży
II miejsce - drużyna chłopców w składzie (Wojciech Hejmo, Mikołaj Śliwa, Bartłomiej Furgał, Szymon Jędral, Bartłomiej Śliwa, Olaf Turkiewicz
Maraton Czytelniczy organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Limanowej - etap gminny
wyróżnienie MBP: Emilia Ligas z klasy VII


Małopolski Konkurs Biblijny organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Finalistki - Katarzyna Śliwa z klasy VIII i Julia Previtali z klasy z klasy V.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - etap gminny
kategoria -rocznik  2011 i młodsi
III miejsce - drużyna w składzie: Julia Wąsowicz, Franciszek Kołodziejczyk, Kamil Kęska, Milena Myszka, 
kategoria: rocznik 2008 - 2010
IV miejsce - Wiktor Limanówka, Mateusz Czech, Mikołaj Śliwa


Gminny Konkurs na Eko Marzannę.
II miejsce - Rafał Myszka z kl.0
wyróżnienia - Arkadiusz Smoleń i Maja Nowak


Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Stroiki Wielkanocne"
kategoria klasy: 0 - 3
I miejsce - Hanna Spyrka z klasy 0
II miejsce - Mikołaj Myszka z klasy 2
III miejsce - Kornelia Bartosz z klasy 3

wyróżnienia: Lena Agnieszka Mysza z klasy 1 i Kacper Śliwa z klasy 2
kategoria: klasy 4 - 8
II miejsce: Milena Myszka z klasy 5
wyróżnienie: Natalia Leśniak z klasy 4.

26. Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu.
I miejsce - dziecięca grupa kolędnicza "Pastuszki" - chłopcy z klasy IV
Nagroda Grand Prix - młodzieżowa grupa kolędnicza "Z Turoniem"

51. Karnawał Góralski w Bukowinie Tatrzańskiej. Ogólnopolski Przegląd Grup Kolędniczych
I miejsce - grupa kolędnicza "Żywa Szopka" - dorośli

XXII Powiatowy Przegląd Kolędniczy "Zagrojcie ta Turoniowi" w Lubomierzu.
I miejsce - grupa kolędnicza "Pastuszki"
I miejsce - grupa kolędnicza "Z Turoniem" - grupa młodzieżowa
I miejsce - grupa kolędnicza "Żywa Szopka" - dorośli

XV Gminny Przegląd Grup Kolędniczych
I miejsce- grupa kolędnicza "Pastuszki" - chłopcy z klasy IV
I miejsce - grupa kolędnicza " Z Turoniem" -grupa młodzieżowa
I miejsce - grupa kolędnicza " Żywa Szopka" - dorośli

XX Gminny Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem "Ballady i romanse" w Krasnem Lasocicach.
Kategoria: konkurs wiedzy
I miejsce - Joanna Kęska z klasy VI
Kategoria: konkurs plastyczny
I miejsce - Emilia Ligas z klasy VII
II miejsce - Kacper Micek z klasy VI

Rejonowy  Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Kategoria klas VII- VIII
IV miejsce - drużyna chłopców : Szymon Jędral, Olaf Turkiewicz, Bartłomiej Śliwa 

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Kategoria klas VII- VIII
II miejsce - drużyna chłopców: Szymon Jędral, Olaf Turkiewicz, Bartłomiej Śliwa

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej - Kategoria klas VII- VIII
 IV miejsce - Bartłomiej Śliwa
VI miejsce - Szymon Jędral
 

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Kategoria klas VII-VIII
I miejsce- Szymon Jędral z kl VII
II miejsce- Olaf Turkiewicz z kl VII
III miejsce - Bartłomiej Śliwa z kl VII

Gminny Drużyniowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - kategoria klas VII-VIII
I miejsce- drużyna w składzie Szymon Jędral, Olaf Turkiewicz i Bartłomiej Śliwa

Gminny Konkurs Ortograficzno-Plastyczny organizowany przez Szkołę Podstawową w Szyku
Konkurs ortograficzny pod hasłem: "O złote pióro Henryka Sienkiewicza"
Kategoria : klasy IV-VI
III miejsce: Igor Czech z kl VI

Konkurs plastyczny pod hasłem " Bohater literacki w wyobrażni uczniów"
Kategoria : klasy I-IV
I miejsce - Natalia Leśniak z kl IV
Kategoria klasy V-VI
III miejsce- Dawid Kutaj z kl VI
Kategoria klasy VII-VIII
II miejsce - Mateusz Czech z kl VIII

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego  w Szczyrzycu w kategorii Igrzyska Dzieci 
II miejsce - drużyna dziewcząt ( Julia Wąsowicz, Milena Myszka, Kamila Smoter,)
II miejsce- drużyna chłopców ( Kacper Turkiewicz, Wojciech Bartosz, Arkadiusz Drozd)

Powiatowy Konkurs Wiedzy o ochronie przyrody organizowany przez Starostwo w Limanowej
III miejsce - Karol Misiura z klasy IV
wyróżnienie - Sebastian Solak z klasy IV

48. Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
kategoria: dziecięce zespoły regionalne
I miejsce - zespół regionalny "Pnioki"
kategoria - 
 zespoły regionalne: dorośli
I miejsce - zespół regionalny "Śwarne Łojce" 

 

ROK SZKOLNY 2021/2022

Powiatowy Konkurs pod nazwą "Maraton Religijny"
II miejsce:  Kornelia Mysza z klasy VIII

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - etap wojewódzki
III miejsce - Sebastian Solak z klasy III

I Diecezjalny Konkurs o Świętym Janie Pawle II pod hasłem: Jan Paweł II - Orędownik pokoju".
Część literacka 
I miejsce - Klaudia Ptak z klasy VI
Część muzyczna 
I miejsce - Zuzanna Frys z klasy 0A
II miejsce - Adrian Salamon z klasy III

III  miejsce - IMarcel Hejmo z klasy III
 

XV edycja Wojewódzkiego Projektu "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"
IV miejsce - Szkolne Koło Caritas


Powiatowy Konkurs na Ekologiczny Stroik Wielkanocny
Kategoria: dzieci z klas 1-4
II miejsce - Emilia Kutaj z klasy III
wyróżnienie - Mikołaj Myszka z klasy I i Aleksandra Bartosz z klasy III


Ogólnopolski Turniej "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym" - etap gminny
Kategoria: Dzieci do lat 12
III miejsce - grupa uczniów z kl.IV-V( Milena Myszka, Kamila Smoter, Arkadiusz Drozd, Adrian Kutaj)
Kategoria: Dzieci powyżej 12 lat
IV miejsce - grupa uczniów z klasy VII (Wiktor Limanówka, Mateusz Czech, Mikołaj Śliwa)

12. Międzykulturowy Festiwal Folklorystyczny

II miejsce - Zespół Regionalny "Śwarni Łojce"

12. Miedzykulturowy Festiwal "Zagłębie i Sąsiedzi" w Dąbrowie Górniczej
kategoria: Dziecięce Zespoły Taneczne
wyróżnienie - Zespół Regionalny "Pnioki"

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap rejonowy
I miejsce - Sebastian Solak z klasy III

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny
I miejsce- Sebastian Solak z klasy III
V miejsce - Julia Piwowarczyk  z klasy VII

Małopolski Konkurs Biblijny organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Finalistki - Zuzanna Turkiewicz i Martyna Łazarczyk z klasy VIII i Daria Kutaj z klasy VII.

Małopolski Konkurs Historyczny organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie
Finalistka - Oliwia Kutaj z kl VIII

Małopolski Konkurs z Języka Polskiego organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie
Finaliska - Oliwia Kutaj z klasy VIII
Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych 
25. Pastuszkowe Kolędowanie w Podegrodziu

I miejsce - grupa młodzieżowa "Z Gwiazdą"

Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy " Kolędujmy Małemu".
kategoria: przedszkola oddziały przedszkolne
I miejsce - Zuzanna Frys z kl.0a
kategoria: uczniowie klas I-II
II miejsce - Karolina Solak z kl.I
kategoria: klasy III-VI
II miejsce - Adrian Salamon z kl.III
kategoria: klasy VII - VIII
I miejsce - Wojciech Hejmo z klasy VII

XIX Gminny Konkurs Mickiewiczowski
kategoria: klasy IV - VI - recytacja
I miejsce - Kamil Kęska z kl.IV
kategoria: klasy VII - VIII - recytacja
II miejsce - Klaudia Śliwa z klasy VIII
kategoria: konkurs plastyczny
I miejsce - Emilia Ligas z klasy VI
 

Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej - Igrzyska Dzieci
VI miejsce - Bartłomiej Śliwa

Gminny Konkurs Pięknego Czytania Utworów Sienkiewicza w Szyku
I miejsce -Adrian Salamon w kategorii klas I- III
I miejsce - Emilia Ligas  w kategorii klas IVVI
I miejsce- Klaudia Śliwa w kategorii klas VII- VIII

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Igrzyska Dzieci
II miejsce - drużyna chłopców ( Szymon Jędral. Bartłomiej Śliwa, Olaf Turkiewicz)

Gminny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Igrzyska Dzieci
II miejsce - Bartłomiej Śliwa 
I miejsce - drużyna chłopców ( Olaf Turkiewicz, Szymon Jędral, Bartłomiej Śliwa)
III miejsce - drużyna dziewcząt ( Emilia Ligas, Milena Słowikowska)


47. Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"
kategoria: dziecięce zespoły regionalne
II miejsce - zespół regionalny "Pnioki"
kategoria: Muzyka ludowa - dorosła
II miejsce -
zespół regionalny "Pnioki"
kategoria: Śpiew solowy
II miejsce - absolwentka Gabriela Wąsowicz
kategoria: Gawęda (młodzież)
I miejsce - Witold Sewiło (absolwent)
kategoria: Gawęda (dorośli)
II miejsce - Paulina Szumańska
kategoria: Zespół regionalny (dorośli)
I miejsce - zespół regionalny dorosłych "Śwarni Łojce".


Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Szczyrzycu
IV miejsce - drużyna chłopców z klasy V i VI

ROK SZKOLNY 2020/2021

X edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia Konkurs Szkolny
I miejsce - klasa VII
II miejsce - klasa V
III miejsce -  klasa VI
IV miejsce - klasa VIII
V miejsce - klasa IV
VI miejsce - klasa III
Tytuł "Szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia" otrzymał Nikodem Czech z klasy VI
Wicemistrzyniami zostały - Martyna Łazarczyk i Zuzanna Hejmo z klasy VII

46. Limanowska Słaza ONLINE
Kategoria: Instrumentaliści ludowi
II miejsce -
członkowie kapeli zespołu regionalnego "Pnioki" - Sławomir Kurek, grający na heligonce i Dawid Tabor - multiinstrumentalista (fujarka, heligonka, klarnet)
Kategoria: Grupy śpiewacze
I miejsce -
młodzieżowa grupa śpiewacza "Pnioki"
Kategoria: Soliści
II miejsce - Daria Kutaj z klasy VI

Szkolny Konkurs Świetlicowy "Oblicza jesieni"
I miejsce: Aleksandra Bartosz z klasy II, Milena Myszka i Bartłomiej Tabaka z klasy III
II miejsce: Jacek Myszka z klasy II, Michał Furgał i Jan Prewitali z klasy I
III miejsce: Mikołaj Myszka, Kamil Turkiewicz z klasy 0 i Amelia Bartosz z klasy I
Wyróżnienia: Alicja Kozubek, Amelia Kowalska z klasy 0, Patrycja Drozd z klasy I i Kacper Turkiewicz z klasy II


Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I-III  "Moja Niepodległa"
I miejsce - Milena Myszka i Lena Kaleta z klasy III
II miejsce - Natalia Leśniak i Sebastian Solak z klasy II
III miejsce - Laura Śliwa z klasy I i Lena Turkiewicz z klasy II

Szkolny Konkurs Bożonarodzeniowy ONLINE
I miejsce - Karolina Pazdan z klasy II wraz z Rodziną
II miejsce - Rodzina Bartoszów: Wojciech, Aleksandra, Amelia, Jakub wraz z Rodzicami, Dziadkami i Rodzeństwem
III miejsce - Rodzina Myszków: Milena, Jacek, Mikołaj, Rafał i Marianna wraz z Rodzicami i Babcią
IV miejsce - Rodzina Myszów: Kornelia, Nikodem i Lena z Rodzicami, Dziadkami i Rodziną
V miejsce - Adrian Salamon z Mamą i Emilia Ligas z Rodziną
VI miejsce - Magdalena i Natalia Sewielskie z Mamą
Wyróżnienie: Laura Śliwa z Kuzynami i Julia Płachta z Bratem

Szkolny Konkurs Świetlicowy " Baśniobranie"
I miejsce - Julia Wąsowicz z klasy II i Adrian Kutaj z klasy III
II miejsce - Lena Turkiewicz, Aleksandra Bartosz, Emilia Kutaj z klasy II
III miejsce - Karolina Pazdan, Magdalena Sewielska i Sebastian Solak z klasy II

Szkolny Konkurs Wielkanocny ONLINE
Klasy I - III
I miejsce - Rodzina Bartoszów (Aleksandra i Amelia)
II miejsce - Magdalena Sewielska z klasy II
III miejsce - Natalia Leśniak z klasy II i Rodzina Myszków (Milena i Jacek)
IV miejsce - Nikola Franczyk z klasy I
V miejsce - Julia Wąsowicz z klasy II
VI miejsce - Marcel Hejmo z klasy II
Wyróżnienie: Arkadiusz Kotara z klasy II
Klasy IV - VI
I miejsce - Natalia Sewielska z klasy IV
II miejsce - Julia Kotara z klasy IV i  Kornelia Mysza z klasy VII
III miejsce - Arkadiusz Drozd z klasy IV
IV miejsce - Zuzanna Hejmo z klasy VII
V miejsce - Kacper Micek z klasy IV

Szkolny Konkurs Patriotyczny " Polska jest w nas"
Konkurs wiedzy:
Klasy I - III

I miejsce - Kacper Cygal, Karol Misiura i Arkadiusz Kotara z klasy II
II miejsce - Lena Turkiewicz i Emilia Kutaj z klasy II
III miejsce - Natalia Leśniak i Kacper Turkiewicz z klasy II
Klasy IV - VIII
I miejsce - Natalia Sewielska i Kamila Smoter z klasy IV, Zuzanna Hejmo z klasy VII, Aleksandra Bilska i Dominik Gocal z klasy VIII.
II miejsce - Julia Płachta z klasy IV, Oliwia Kutaj z klasy VII i Oskar Kapera z klasy VIII.
III miejsce - Wojciech Bartosz i Kacper Micek z klasy IV, Klaudia Śliwa i Jakub Woźniczka z klasy VII.

Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas I - III pod hasłem: "Patriotyczny bukiet kwiatów"
I miejsce - Marcel Hejmo, Emilia Kutaj, Natalia Leśniak i Lena Turkiewicz z klasy II
II miejsce - Magdalena Sewielska z klasy II
III miejsce - Kornelia Bartosz z klasy I i Arkadiusz Kotara z klasy II
Wyróżnienie - Lena Kaleta z klasy III


Szkolny Konkurs Plastyczny dla klas IV - VIII pod hasłem:
"Okładka na płytę z pieśniami patriotycznymi na 3 Maja"

I miejsce - Kacper Micek, Natalia Sewielska i Kamila Smoter z klasy IV
II miejsce - Bartłomiej Śliwa z klasy V, Wiktor Limanówka z klasy VI i Klaudia Śliwa z klasy VII
III miejsce - Oliwia Kutaj z klasy VII.
 

XXVI Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego
" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 - 1514. Od Cedyni do Orszy".


LAUREATKA - Oliwia Kutaj z klasy VII

Gminny Konkurs Recytatorski dla klas I-III  "Strofy o świętym Janie Pawle II"

I miejsce - Sebastian Solak z klasy II
III miejsce - Julia Wąsowicz z klasy II
wyróżnienie - Milena Myszka z klasy III

XIV edycja Wojewódzkiego Projektu " Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"

III miejsce - Szkolne Koło Caritas

ROK SZKOLNY 2019/2020

Konkurs Plastyczny zoragnizowany przez Hospicjum św. Łazarza w Krakowie pod hasłem " Żonkilowy Aniołek"
wyróżnienie - Faustyna Hejmo z klasy "O A"

Międzyszkolny Konkurs Językowy " Tandem 2020" 
Wojciech Tabor z kl. VIII - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących
i Zawodowych im. J. Tischnera w Limanowej

I miejsce - Wojciech Tabor z kl VIII

Małopolski Konkurs z Języka Polskiego organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Laureat- Wojciech Tabor z klasy VIII

Małopolski Konkurs Biblijny organizowany przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie.
Finalistka - Zuzanna Hejmo z klasy VI

 

48. Ogólopolski Konkurs Grup Kolędniczych Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej
I miejsce "Złota Rozeta Góralska" -
Grupa Kolędnicza "Pasterze" - dorośli

 

23. Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych Pastuszkowe Kolędowanie w Podegrodziu
Grand Prix - Nagroda głowna w postaci rzeźby Pastuszka - Grupa Kolędnicza " Z Gwiazdą"

III Festiwal Kolęd "Maleńkiemu Jezusowi" w Pasierbcu
III miejsce  -
Grupa Kolędnicza " Pastuszki" chłopcy z klas IV-VII
I miejsce - Grupa Kolędnicza " z Gwiazdą" chłopcy z klasy VIII


V Wojewódzki Konkurs Literacko-Historyczny
II miejsce -
Kacper Kierzek z klasy VIII
wyróżnienie - Emilia Ligas z klasy IV
wyróżnienie - Zuzanna Hejmo z klasy VI

XXI Powiatowy Przegląd Kolędniczy "Zagrojcie ta Turoniowi"
I miejsce -
grupa "Z Gwiazdą" - chłopcy z klasy VIII
I miejsce - grupa "Pasterze" - grupa dorosłych

XIV Gminny Przegląd Grup Kolędniczych w Jodłowniku
I miejsce -
grupa " Z Gwiazdą" - chłopcy z klasy VIII
II miejsce - grupa "Pastuszki" - chłopcy z klas IV - VII
I miejsce - grupa "Pasterze" - grupa rodziców

 

XVIII Gminny Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem "Strofy o Mickiewiczu"
II miejsce - Oliwia Kutaj z klasy VI   ( część literacka)
wyróżnienie - Michał Wiewiórka z klasy VIII  (część plastyczna)

 

Gminny Konkurs Plastyczny "Ozdoby Bożonarodzeniowe"
II miejsce -
Emilia Ligas z klasy IV

 

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej
VI miejsce - Dominik Gocal

45 Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"

kategoria: zespoły regionalne
I miejsce - 
" Pnioki" - dzieci
I miejsce - " Śwarni Łojce" - dorośli
kategoria: muzyki ludowe
I miejsce -  "Pnioki"
dorośli
kategoria: śpiew solowy - młodzież
II miejsce - Kacper Kierzek
z klasy VIII
kategoria: grupy śpiewacze - dorośli
I miejsce: Śwarni Łojce
kategoria: gawędziarze dzieci
I miejsce: Witold Sewiło
z klasy VIII
kategoria - gawędziarze młodzież
III miejsce - Wojciech Tabor
z klasy VIII


 

Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Łososinie Górnej - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
IV miejsce - drużyna chłopców: Wojciech Tabor, Dominik Gocal, Wiktor Gocal

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
I miejsce - drużyna chłopców: Wojciech Tabor, Dominik Gocal, Wiktor Gocal
IV miejsce - drużyna dziewcząt: Natalia Micek, Patrycja Kurek


Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
I miejsce - Wojciech Tabor
III miejsce - Dominik Gocal
V miejsce - Wiktor Gocal

 

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu - Igrzyska Dzieci
III miejsce - drużyna dziewcząt: Daria Kutaj, Katarzyna Śliwa, Julia Piwowarczyk
III miejsce - drużyna chłopców: Eryk Zapała, Olaf Turkiewicz, Szymon Jędral


Powiatowy Konkurs Wiedzy o ochronie przyrody
wyróżnienie -
Emilia Ligas z klasy IV

Gminny Konkurs Ortograficzny w Szyku pod hasłem:  "O pióro Henryka Sienkiewicza" 
I miejsce - Wojciech Tabor z klasy VIII - tytuł Mistrza Ortografii w kategorii klas VII-VIII
IV miejsce - Zuzanna Hejmo z klasy VI w kategorii klas IV - VI

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Szczyrzycu - Igrzyska Młodzieży Szkolnej
III miejsce - drużyna chłopców ( Wiktor Gocal, Dominik Gocal, Kamil Jędral, Oskar Kapera, Kacper Kierzek, Michał Wiewiórka, Sebastian Smoter, Jakub Łazarczyk)

ROK SZKOLNY 2018/2019
27 Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych "Święto Dzieci Gór"
- udział zespołu regionalnego "Pnioki"

56.Tydzień Kultury Beskidzkiej oraz 50. Festiwal Folkloru Górali Polskich w Żywcu
I miejsce - Kapela Zespołu Regionalnego " Pnioki" z Sadku- Kostrzy
III miejsce - Męska Grupa Śpiewacza Zespołu Regionalnego "Śwarni Łojce" z Sadku- Kostrzy
wyróżnienie - Zespół Regionalny "Śwarni Łojce" z Sadku - Kostrzy

Festiwal Folkloru Polskiego - 53. "Sabałowe Bajanie" w Bukowinie Tatrzańskiej
III miejsce - Sławomir Kurek - skrzypce
 

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w  "6 -tkach  piłki nożnej"  w Jodłowniku
I miejsce - dyżyna dziewcząt z kl III G 
III miejsce - drużyna chłopców z klasy III G,VIII i VII SP

 

XVII Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem  "Stroiki Wielkanocne"
III miejsce - Julia Płachta z klasy II
wyróżnienie - Magdalena Sewielska z klasy 0 i Emilia Ligas z klasy III

Gminny Konkurs Papieski
I miejsce - uczniowie klas I-III (Emilia Ligas, Olaf Turkiewicz, Radosław Śliwa)
I miejsce - uczniowie klas IV-VII (Wojciech Tabor, Michał Wiewiórka, Witold Sewiło)

22 Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych „PASTUSZKOWE KOLĘDOWANIE” w Podegrodziu
I miejsce:
grupa kolędnicza "PASTERZE" 

XX Powiatowy Przegląd  Kolędniczy "Zagrojcie Ta Turoniowi" w Mszanie Górnej
I miejsce: grupa kolędnicza "PASTERZE"  i kwalifikacja na Ogólnopolski Przegląd "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu

I miejsce: grupa kolędnicza "Z TURONIEM"  i kwalifikacja na Ogólnopolski Konkurs Grup Kolędniczych w ramach „Karnawału Góralskiego” w Bukowinie Tatrzańskiej. 

25 Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie

III miejsce - Zespół Regionalny "Pnioki"

XIII Gminny Przegląd Grup Kolędnicznych
II miejsce -
dziecięca grupa kolędnicza "Z Gwiazdą"
I miejsce - młodzieżowa grupa kolędnicza "Pasterze"
I miejsce - grupa kolędnicza dorosłych " Z Turoniem"

XII Świętokrzyski Festiwal Kolęd i Pastorałek im.ks. Piotra Klimczyka w Kielcach
I miejsce - zespół regionalny "Śwarni Łojce"

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szczyrzycu
III miejsce-drużyna chłopców w składzie: Dominik Kubas, Szymon Drożdż, Konrad Drożdż, Filip Rojek, Konrad Kotara, Mikołaj Antkiewicz, Wiktor Gocal, Kacper Kierzek, Sebasian Smoter

XVII Gminny Konkurs Mickiewiczowski w Krasnem-Lasocicach pod hasłem " Postacie historyczne w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza"
I miejsce-
Daniel Jabłoński w częsci literacko-plastycznej
wyróżnienie- Michał Wiewiórka w konkursie plastycznym .

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szczyrzycu
I miejsce - drużyna dziewcząt w składzie : Emilia Piwowarczyk, Martyna Kapera, Monika Natanek, Julia Frey, Paulina Piechówka, Gabriela Marcisz, Kinga Sewielska, Klaudia Hejmo

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej- Igrzyska Dzieci
III miejsce ( awans do rejonu) - Dominik Gocal z kl VI

44 Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza"

kategoria: Dziecięce Zespoły Regionalne
I miejsce - Zespół Regionalny "Pnioki"
kategoria: Dorosłe Zespoły Regionalne
III miejsce - Zespół Regionalny "Śwarni Łojce"
kategoria: Instrumentaliści Ludowi
I miejsce - dorośli - Sławomir Kurek - skrzypce
I miejsce - młodzież - Dawid Tabor - heligonka
II miejsce - dzieci - Wojciech Tabor - fujarka
kategoria: Śpiew Solowy
II miejsce - dorośli - Gabriela Wąsowicz
I miejsce - dzieci - Witold Sewiło
kategoria - Grupy Śpiewacze
I miejsce - Grupa Śpiewacza "Pnioki"- młodzież

Gminny Konkurs  Sienkiewiczowski pod hasłem: "Ucz się z przeszłości, dzisiaj w terażniejszości, pamiętaj o przyszłości 1918-2018. Pamięci pisarza, który"krzepi?"serca Polaków."
Kategoria: klasy I-III
III miejsce -
Emilia Ligas z klasy III
Kategoria: klasy IV - VI
I miejsce -
Dominik Gocal z klasy VI
Kategoria: klasy VII - VIII
II miejsce -
Witold Sewiło z klasy VII

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szczyrzycu
II miejsce - drużyna chłopców ( Konrad Kotara, Wojciech Tabor, Dominik  Kubas)

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szczyrzycu
I miejsce- Konrad Kotara
II miejsce - Wojciech Tabor
III miejsce - Dominik Kubas

III miejsce- Monika Natanek

Gminny Turniej Tenisa Stołowego - Igrzyska Dzieci w Szczyrzycu
I miejsce- Dominik Gocal
IV miejsce- Kamil Jędral

Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej w Szczyrzycu
III miejsce - drużyna dziewcząt (E. Piwowarczyk, M. Natanek, M. Kapera, J. Frey, P. Piechówka, W. Korba, E. Micek. M. Gabryś,
N. Kurek)
IV miejsce - drużyna chłopców (D. Kubas, Sz. Drożdż, F. Rojek, K. Drożdż, K. Kotara, W. Gocal, S. Smoter,K. Kierzek)
IV miejsce - drużyna chłopców ( D. Gocal, K. Jędral.O. Kapera, E. Zapała, J. Woźniczka, W. Hejmo, P. Juszczak, M. Śliwa, B. Furgał)


VIII Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka " w Dobrej
I miejsce - zespół regionalny "Pnioki

XXXII Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej w Sławie
I miejsce - zespół regionalny " Pnioki "

 


ROK SZKOLNY 2017/2018

Wkład nauczycielstwa polskiego w odzyskanie niepodległości"

Laureatka - Natalia Miśkowicz z kl.III G
Finalistka - Aleksandra Sewiło z kl.IIIG

Gminny Konkurs z Języka Angielskiego
II miejsce - Wojciech Tabor z klasy VI


Gminny Konkurs Papieski pod hasłem "Powołali Go z dalekiego kraju"
I miejsce - uczniowie z kl.I - III ( Wojciech Hejmo,Mateusz Czech z kl.III i Klaudia Ptak z kl.II)
II miejsce - uczniowie z kl.IV -VI (Wojciech Tabor, Michał Wiewiórka i Witold Sewiło z kl.VI)
II miejsce - uczniowie z Gimnazjum


XV Gminny Konkurs Ekologiczny "Potyczki z Ekologią"
I miejsce - Julia Rosiek z klasy IV
II miejsce - Aleksandra Bilska z klasy V

VIIII Gminny Bieg w Sadku-Kostrzy
Kategoria:(dzieci do lat 7)
II m - Bartosz Amelia
III m - Bartosz Aleksandra
I m - Kutaj Adrian
II m - Myszka Jacek

Kategoria SP (dzieci z klas I-III)
II m - Mysza Kornelia
III m - Smoter Kamila
II m - Śliwa Bartłomiej

Kategoria SP (IV-VI)
III m - Główka Adrian

Kategoria SP kl VII i G
I m - Gabryś Magdalena
II m - Słowikowska Natalia
III m - Natanek Monika
II m - Broda Konrad
III m - Hejmo Dariusz

 

Gminny Turniej Piłki Nożnej w Jodłowniku
I m - drużyna z Gimnazjum
II m - drużyna ze Szkoły Podstawowej

 

Rejonowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego (1/2 Wojewódzkich) w Limanowej
VI miejsce - Przemysław Warmuz

 

XVI Gminny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Stroiki Wielkanocne"
Kategoria wiekowa: klasy 0 - III
II miejsce - Amelia Bartosz z kl.0 i Wojciech Bartosz z kl.I
III miejsce - Emilia Ligas z kl.II
wyróżnienia:Wojciech Hejmo z kl.III i Milena Myszka z kl.0
Kategoria wiekowa: klasy IV - VI
I miejsce - Aleksandra Bilska z kl.V
wyróżnienie - Natalia Micek z kl.VI

Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców w Szczyrzycu
II miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej (kl V-VI)

21.Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych "Pastuszkowe Kolędowanie" w Podegrodziu
I miejsce i Nagroda Główna w postaci rzeżby Pastuszka - grupa chłopców z kl III G " Z gwiazdą"


Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Limanowej
IV miejsce - Natalia Słowikowska z kl III G
IVmiejsce - Przemysław Warmuz z kl III G
V miejsce - Dariusz Hejmo z kl III G

XVI Konkurs Mickiewiczowski pod hasłem "Śladami Adama Mickiewicza"
Kategoria:Prezentacja twórczości Adama Mickiewicza
II miejsce - Marzena Grzybek i Joachim Czech z kl. VII
Kategoria:konkurs plastyczny
I miejsce - Michał Wiewiórka z kl.VI

 

XIX Powiatowy Przegląd Kolędniczy" Zagrojcie ta Turoniowi" w Kasince Małej
I miejsce- grupa chłopców z klasy III G "Z Gwiazdą"


X Gminny Przegląd Grup Kolędniczych w Jodłowniku
III miejsce - grupa chłopców z klasy VI  " Z Gwiazdą"
I miejsce - grupa chłopców z klasy III Gimnazjum  " Z Gwiazdą"
I miejsce - grupa dorosłych "Żywa Szopka"

Gminny Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu 
I miejsce - drużyna chłopców (Wojciech Tabor, Konrad Kotara, Wiktor Gocal)
III miejsce - drużyna dziewcząt (Klaudia Hejmo, Natalia Micek, Emilia Micek)

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu 
I miejsce- Wojciech Tabor z kl VI
II miejsce- Konrad Kotara z kl VII
III miejsce- Wiktor Gocal z kl VI

Wojewódzki Konkurs " W przeddzień 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości"
II miejsce - Natalia Miśkowicz z kl III G
III miejsce- Paulina Adamczyk z kl III G

Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego w Szczyrzycu
I miejsce- Natalia Słowikowska
III miejsce- Maria Sewiło